Variabilní křeslo Karup Design Nido Light Blue

6 199 

Do obchodu Bonami

Vytvořte si během pár sekund půlkruhovou pohodlnou podložku určenou k odpočinku, podřimování nebo hraní si.

Ve složeném stavu Nido tvoří takové hnízdečko, malý kokon, ve kterém se příjemně lebedí, čtou knížky, e-maily na tabletu nebo telefonuje s přáteli. V rozloženém stavu zase nabízí prostor pro meditaci i zábavu.

Celý systém rozložení je založen na jednoduchém principu. Na zadní straně najdete pásky na suchý zip, takže to zvládnou i vaše děti. Pokud si navíc pořídíte křesílka dvě, můžete je spojit a vytvořit si tak větší kruhovou podložku.

Výplň křesílka tvoří pěnové jádro obalené cupovanou vlnou pro měkčí pocit. Potah je vyroben z textilie z kolekce Linoso, která je jemná a příjemná na dotyk, zároveň je ale velmi odolná. Potah nelze sejmout, ale snadno ho vyčistíte pomocí mokré houbičky nebo tepovače.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

– Šířka: 90 cm
– Výška: 75 cm
– Váha: 13 kg
– Hloubka: 85 cm
– Výška sedáku: 12 cm
– Hloubka sedáku: 53 cm
– Výška zadní opěrky: 63 cm
– Nosnost: 100 kg
– Martindale: 22000 martindale
– Čalounění: Látka
– Umístění: Interiér
– Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe
– Materiál: Polstrované
– Složení látky: 80% bavlna, 20% polyester
– Výplň: Recyklované smíšené vlákno, Molitan (PUR)
– Vyžaduje montáž: Částečně
– Země původu: PL
– Typ křesla: Čalouněná, Futonové
– Vlastnosti: Rozkládací
– Materiál čalounění: LátkaPodobné

Další
křesla >
Variabilní křeslo karup design nido light blue rozkládací - křesla na SEDI.cz
Variabilní křeslo Karup Design Nido Light Blue
6 199