Podmínky užití

Správcem údajů je společnost:

(dále jen „Správce“).

Rozsah údajů: Vámi poskytnuté údaje v rozsahu registračního formuláře a dále údaje, které o Vás zpracováváme v rámci zasílání novinek a obchodních sdělení z webu SEDI.cz v rozsahu: e-mailová adresa a jméno (pokud máme a jsou tyto údaje k dispozici).

Účel zpracování: zpracování osobních údajů za účelem personalizovaných nabídek produktů, služeb a poskytování marketingových informací Správce (tj. např. informace o slevách, akcích, nových produktech Správce) a třetích osob. Dále souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení týkajících se Správce i třetích osob na poskytnutou e-mailovou adresu v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Tento souhlas udělujete po dobu 3 let, s tím, že jej můžete kdykoliv vymazat v administraci účtu, kterou zpravuje a zabezpečuje Správce. Dále je možné se odhlásit z odběru informací a zasílání obchodních sdělení e-mailem v každé e-mailové zprávě zaslané.

Informace o Vašich právech: provedením registrace potvrzujete, že jste se seznámil/a se svými právy uvedenými v ustanoveních §§ 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, tj. jste si vědom/a skutečnosti, že poskytnutí údajů je pro výše uvedené účely je dobrovolné, že máte právo požádat Správce či zpracovatele o informaci o zpracování Vašich osobních údajů, tj. máte právo tzv. přístupu k údajům, dále že máte právo na opravu nepřesných údajů, na jejich doplnění, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd.. V případě pochybností o dodržování práv Správcem se můžete na Správce obrátit se žádostí o nápravu či vysvětlení. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů – www.uoou.cz.

Berete na vědomí, že PODMÍNKY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ mohou být změněny v souladu s aktuálně platnými právními předpisy, o čemž budete informován/a a jste povinen/na se vždy s příslušnou změnou seznámit s tím, že máte vždy možnost zde udělený souhlas výše uvedeným způsobem odvolat.