Sedací soupravy

Nová sedací souprava do vašeho obývacího pokoje nemusí být vůbec drahá. Oblíbené rohové sedací soupravy vám umožní příjemné sezení a třeba relax při sledování oblíbených pořadů v TV. Většina sedacích souprav umožňuje sedačku rozložit a vytvořit z ní praktické lůžko vhodné na občasné či častější spaní. Do úložných prostorů sedačky můžete umístit třeba lůžkoviny. Pokud potřebujete odolnější povrch určitě se podívejte na kožené sedací soupravy, které pak snadněji očistíte a jejich povrch je odolnější.


Další vlastnosti:

Atraktivní sedací soupravy


Nové sedací soupravy

Mít doma novou sedací soupravu je pro každého trochu sen. Protože kdo by se rád neposadil po náročném dni na pohodlnou sedačku a pořádně si neodpočinul u hezké knížky nebo  třeba u televize.

Sedací soupravy pro sezení u TV

Pohodlně si sednout k televizi je určitě důležité pro správný zážitek. Ale hlavně je to důležité pro naše záda. V sedací soupravě bychom neměli sedět celí zkoucení ale měli bychom zádům odlehčit.

Kožené sedací soupravy

Sedací soupravy s povrchovou úpravou v kůži mohou být pro někoho skoro až nepříjemné a co si budeme povídat, jejich cena bývá vyšší, ale jejich odolnost ve srovnání s látkově čalouněnými sedačkami bývá úplně někde jinde. Kožené sedací soupravy vybíráme proto právě tam, kde chceme mít odolnější povrch – tzn nenasákavý a snadno očistitelný.


Jak se vám líbí tento výběr?