V-Garden Zahradní židle ELBA SET 6, V-Garden

770 

Ověřit dostupnost

ELBA SET 6 – židle
 
Židle ze stolové sestavy Elba set je z ocelových profilů. Čalounění je v imitaci umělého ratanu z lisovaného plastu s UV filtrem.
 
Určeno do interiéru, exteriéru a pergolových prostor.
 
Rozměry židle: 53 x 45 x 92cm.
 
Umělý ratan je moderní materiál s dlouhou životností a extrémní odolností vůči povětrnostním vlivům. Jelikož nevsakuje tekutiny, nedochází u něj při namočení k negativním procesům, jak tomu bývá u dřevěného zahradního nábytku. 
Jeho údržba je velice jednoduchá   stačí jej pouze opláchnout proudem studené vody. Zahradní nábytek z umělého ratanu oceníte také při stěhování, jelikož bývá k jeho výrobě používán ocelovo-hliníkový rám o nízké hmotnosti. 
 
Díky své vysoké odolnosti proti vlhku je tento nábytek často používán i v místnostech s bazénem či vířivkou, kde vysoká vlhkost zabraňuje použití přírodních materiálů. Umělý ratan je syntetické polyetylénové vlákno, z čehož vyplývá, že déšť pro něj neznamená žádnou hrozbu. Na rozdíl od přírodních materiálů totiž při běžném používání nepodléhá hnilobě, plísni a nenasakuje vodou. Další nespornou výhodou umělého ratanu je odolnost proti slunci. 
 
Nemusíte se tedy bát, že váš zahradní nábytek na sluníčku popraská či vybledne.
 
 

Parametry:
Výrobce V-Garden
Výška 92 cm
Šířka 53 cm
Hloubka 45 cmPodobné židle

V-Garden Zahradní židle ELBA SET 6
V-Garden Zahradní židle ELBA SET 6, V-Garden
770