Stříbrně šedá pohovka Scandic Oslo, 245 cm

18 599 

Do obchodu Bonami

Jak by měla vypadat dokonalá sedačka? Měla by být především pohodlná, kvalitní a její design nesmrtelný. A právě taková je pohovka značky Softnord v nestárnoucím skandinávském provedení. Povrch pohovky je vyroben z hebké textilie, která se díky vysoké hodnotě Martindale může pochlubit velkou odolností.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko. ♥
– Výška: 88 cm
– Martindale: 27000 martindale
– Výška sedáku: 47 cm
– Výška nohou: 14 cm
– Výška područky: 66 cm
– Váha: 55 kg
– Šířka područky: 17 cm
– Hloubka: 105 cm
– Hloubka sedáku: 56 cm
– Nosnost: 255 kg
– Šířka: 245 cm
– Šířka sedáku: 211 cm
– Vyžaduje montáž: Částečně
– Materiál čalounění: Látka
– Čalounění: Látka
– Země původu: LT
– Materiál konstrukce: Masiv borovice
– Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe
– Materiál: Dřevo masiv, Dřevotříska, Dřevovláknitá deska, Překližka, Polstrované
– Složení látky: 60% polyester, 40% polypropylen
– Materiál nohou: Masiv dub
– Výplň: Molitan (PUR)
– Velikost pohovky: Trojmístná
– Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevotříska, Dřevovláknitá deska, Překližka
– Barva nohou: Světlé dřevo
– Tvrdost sedáku: Středně tvrdýPodobné pohovky

Stříbrně šedá pohovka scandic oslo
Stříbrně šedá pohovka Scandic Oslo, 245 cm
18 599