Šedé křeslo Scandic Retro

7 399 

Do obchodu Bonami

Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit toto křeslo Softnord.

Je to poctivý kousek nábytku, který pochází se srdce Litvy, lesnaté země ošlehané studeným větrem i slávou nábytkářského průmyslu. Křeslo se chlubí vysokou hodnotou Martindale, díky které je jeho potah velmi odolný.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko. ♥
– Martindale: 55000 martindale
– Výška sedáku: 45 cm
– Výška nohou: 17 cm
– Váha: 51 kg
– Šířka: 103 cm
– Výška: 85 cm
– Hloubka: 90 cm
– Šířka sedáku: 51 cm
– Hloubka sedáku: 51 cm
– Výška područky: 51 cm
– Šířka područky: 17 cm
– Výška zadní opěrky: 43 cm
– Nosnost: 90 kg
– Vyžaduje montáž: Částečně
– Složení látky: 100% polyester
– Typ křesla: Čalouněná
– Umístění: Interiér
– Barva nohou: Černá
– Materiál čalounění: Látka
– Péče: Pravidleně vysávat s vhodným nástavcem na čalouněný nábytek, Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe
– Země původu: LT
– Čalounění: Látka
– Materiál nohou: Masiv borovice
– Výplň: Molitan (PUR)
– Materiál konstrukce: Masiv borovice, Dřevovláknitá deska, Překližka
– Materiál: Dřevo masiv, Dřevotříska, Dřevovláknitá deska, Překližka, PolstrovanéPodobné

Další
křesla >
šedé křeslo scandic retro - křesla na SEDI.cz
Šedé křeslo Scandic Retro
7 399