Deokork Kovová židle (křeslo) Sága vysoká, Deokork

1 837 

Do obchodu ATAN

Elegantní kovová židle vhodná pro zahrady, terasy, restaurační zahrádky i interiéry.
V oblibě zahradního nábytku je také kov. Právě tento materiál získává znovu přízeň majitelů zahrad. Asi proto, že celokovový nábytek je praktický a dobře se udržuje. I když ho zapomeneme ukrýt před deštěm, nic se mu nestane.- vyrobeno v České republice (jedná se o kvalitní poctivý český výrobek)
Lehce se barevně sladí s plotem a ostatními zahradními doplňky. Plusem jsou i rozmanité vzory, zajímavé linie a tvary, jakých opracováním jiných materiálů můžeme dosáhnout jen těžko.
Nábytek můžete libovolně na sebe stohovat pro větší úsporu místa při uskladňování.
Komaxit je moderní technologie povrchové úpravy kovů práškovou barvou. Barva se nanáší na kovový povrch a následně dochází k jejímu vypalování při teplotě cca 160-200 °C.Výhody komaxitu:

bezkonkurenční kvalita povrchové úpravy
vysoká životnost
zabraňuje korodování

Výška celkem: 1050 mmVýška sedací části: 455 mmVýška područek: 635 mmŠířka celkem: 580 mmŠířka sedací části: 460 mmHloubka celkem: 450 mmHloubka sedací části: 430 mmHmotnost: 6,2 kgNosnost: 120 kgMateriál: zinková ocel/komaxit (tahokov)Barva: antracit (práškové lakování)Stohovatelnost: anoPolohovatelnost: neMožnost složení: nePoduška: ne (vysoká opěrka)

Parametry:
Výrobce Deokork
Záruka 2 roky
Výška područek 63.5 cm
Nosnost 120 kg
Délka 0.00Podobné židle

Deokork Kovová židle (křeslo) Sága vysoká
Deokork Kovová židle (křeslo) Sága vysoká, Deokork
1 837