Barová stolička z mangového dřeva LABEL51 Solid

2 799 

Do obchodu Bonami

Industriální styl působí v interiéru útulněji, než jste vůbec mohli tušit. Chladný kov skvěle doplňuje hřejivě organická textura dřeva a vzniká tak harmonicky působící celek. Stejně tak tomu je i u tohoto stolku, který vám bude skvělým společníkem při nejedné odpolední kávě ♥

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Poznámka: Dřevěná deska z mangového dřeva je nahrubo opracovaná v industriálním duchu a proto nemusí být její povrch vždy dokonale rovný a hladký.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

– Rozměry: 43 cm (výška)
– Hmotnost: 1.2 kg
– Průměr: 35 cm
– Materiál: kov, mangové dřevo
– Maximální výška: 58 cm
– Počet balíků, v kolika zboží dorazí: 1
– Montáž: zboží vám dorazí již složeno
– Péče: ošetřeno olejem na nábytek, otírejte jemným hadříkemPodobné

Dřevěná barová stolička z mangového dřeva label51 solid - stoličky na SEDI.cz
Barová stolička z mangového dřeva LABEL51 Solid
2 799